Pročištění fyzického těla

Fyzické tělo je vyživované a budované stravou a energií, která proudí z Duše přes jemnější těla. Dobrá strava umožňuje vybudovat silné a čisté fyzické tělo, ve kterém se může snadno projevovat Vyšší Já. Nevhodná strava fyzické tělo ničí a Vyšší Já pak má menší možnosti je používat.


Oslabené ledviny

Jsou příčinou strachu a zároveň jsou strachem, stresem, chladem a drogami oslabované. Způsobují kruhy pod očima a psychickou únavu.

Řepíkový nebo heřmánkový čaj je používají pro léčení zánětů močových cest pro jejich silný protizánětlivý účinek. Heřmánek zároveň uklidňuje nervový systém.
Šípkový čaj čistí močové cesty, obsahuje vitamín C, posiluje imunitu.
Hořčík uklidňuje nervový systém a odstraňuje křeče.


Přetížené játra

Jsou příčinou vznětlivosti a zuřivosti. Poškozuje je příliš mnoho tepla, vajíčka, sýry, česnek a cibule, stísňování, potlačované pocity jako hněv a frustrace, dále alkohol a drogy. Způsobují zrudnutí očí (zejména chronické) a různé oční choroby. Ulevte játrům, vyléčíte oči.

Ostropestřec mariánský léčí ztvrdlá játra, regeneruje jaterní buňky, chrání játra před poškozením toxiny. Působí žlučopudně, tím ulevuje játrům a čistí žlučník.
Mátový čaj působí silně žlučopudně, ulevuje játrům a čistí žlučník.
Řepíkový nebo heřmánkový čaj je používají pro léčení zánětů jater (hepatitida) i zánětů všeobecně. Hořčík snižuje agresivitu, odstraňuje křeče a nespavost. Pomáhá detoxikovat organismus.
B-komplex obsahuje řadu vitamínů skupiny B, léčí jaterní záněty, normalizuje jejich funkce.


Slezina

Je orgán vitality a spojení mikrokosmu s makrokosmem. Má výrazný vztah k éterickému tělu. Oslabená způsobuje chudokrevnost, slabost dolních končetin, unavený vzhled obličeje a bledost. Lidé s oslabenou slezinou mají velkou chuť na sladké, protože cukr jí v rozumném množství prospívá. Slezinu oslabuje příliš mnoho přemýšlení, marihuana a vlhko.

Kopřivový čaj obsahuje železo (Fe), které slezina potřebuje pro svou funkci. Čistí krev od nečistot (krev jako distributor energie), jíst zeleninu a ovoce, pít zelené čaje, omezit maso a tuky, doplnit vitamíny a minerály...


Hořčík - Velmi důležitý minerál. Snižuje agresivitu, svalové křeče (i ty úporné v lýtkách), blahodárně působí na srdce. Vyrovnání hladiny hořčíku v organismu na výrazně uklidňující vliv na záchvaty stresu, strachu, hněvu i depresí. Organismus ho účinněji vstřebává v kombinaci vápníku a zinku. Hořčík se ve větším množství nachází např. v rajčatech.

80% světové populace trpí nedostatkem hořčíku. Zdravotní vysvětlení všeobecné podrážděnosti.

Zpět na hlavní stranu